Kontaktpersoner

Kontoret: 08-551 521 77

Vid akuta ärenden ring beredskapen;

 0709-500 025

 

Verksamhetschef

Helga Ekberg

helga.ekberg@haganas.se

0702 07 60 83


Sjuksyster

Ettie Burnette
E-post: ettie@haganas.se
telefon:070 726 63 50

 

Ekonomi
Lotta Thörn

E-post: lotta@haganas.se
telefon 08-551 521 77

Mobil: 0704-108011 


Föreståndare Haganäs bykollektiv
Sara Karlsson                                                    
E-post: Sara.karlsson@haganas.se
Telefon: 08 551 52 161
Mobil: 070-4025969



Föreståndare Borgbo gruppboende
Tobias Karlsson
E-post: tobias@haganas.se
Mobil: 0733 200 288


Föreståndare Ugglebo stödboende
Ettie Burnette
E-post: ettie@haganas.se
Telefon: 08 551 70 801
Mobil: 0702 44 52 25

Föreståndare Daglig verksamhet
Dana Marseille
E-post: dana@haganas.se
Mobil: 0708 18 37 87

 



Kontakta oss

Haganäs

Telefon: 08 551 52 177
Fax: 08 551 52 176
E-post: info@haganas.se


Visa karta och vägbeskrivning
Fler kontaktuppgifter