Kontakt

Telefon kontoret:

08-55152177

Mail:

info@haganas.se

Postadress:

Box 45
15321 Järna

Besöksadress:

Haganäs 1A
153 95 Järna

Hitta till oss:

Om du kommer med bil på E4; Kör till avfart Järna. Följ skyltar mot Nykvarn. När Järna samhälle tar slut, åk ytterligare 4 Km. Haganäs finns sedan på höger sida av vägen.

Helga Ekberg Verksamhetschef Telefon: 0702076083 Mail: helga.ekberg@haganas.se
Lotta Thörn Ekonomi/bostadsstiftelsen Telefon: 0855152177 / 0704108011 Mail: lotta@haganas.se
Dana Marseille Föreståndare Daglig verksamhet. Telefon: 0708183787 Mail: dana@haganas.se
Anders Wideland Föreståndare Haganäs gruppboende Telefon: 0703909353 Mail: anders.wideland@haganas.se
Sara Karlsson Föreståndare Borgbo Telefon: 0704025969 Mail: sara.karlsson@haganas.se
Tobias Karlsson Föreståndare Ugglebo Telefon: 0733200288 Mail: tobias@haganas.se
Ettie Burnette Sjuksyster Telefon: 0702076083 Mail: ettie@haganas.se