Kontakt

Här hittar du information om hur du kan komma i kontakt med oss och hur du hittar hit.

Nummer till ledningen hittar du längst ner på sidan. Är du osäker på vem du ska kontakta är det alltid bäst att ringa kontoret så kan de guida dig rätt.
Kontoret är som regel bemannat:
Måndag-torsdag 8-16
Fredag 8-15

Telefon kontoret:

08-55152177

Mail:

info@haganas.se

Postadress:

Box 45
15321 Järna

Besöksadress:

Haganäs 1A
153 95 Järna

Hitta till oss:

Om du kommer med bil på E4; Kör till avfart Järna. Följ skyltar mot Nykvarn. När Järna samhälle tar slut, åk ytterligare 4 Km. Haganäs finns sedan på höger sida av vägen.

Helga Ekberg Verksamhetsansvarig Telefon: 0702076083 Mail: helga.ekberg@haganas.se
Ettie Burnette Föreståndare Stora huset, Storgården, Borgbo och Ugglebo Telefon: 0707266350 Mail: ettie@haganas.se
Markus Apelgren Föreståndare daglig verksamhet Telefon: 0707741378 Mail: markus.apelgren@haganas.se
Sara Karlsson Kvalitets- och kulturansvarig Telefon: 0704025969 Mail: sara.karlsson@haganas.se
Lotta Thörn Ekonomi/bostadsstiftelsen Telefon: 0855152177 / 0704108011 Mail: lotta@haganas.se
Tobias Karlsson Enhetsansvarig Stora huset Telefon: 0733200288 Mail: tobias@haganas.se
Sarah Ulvkrans Gruppledare Storgården Telefon: 0762138515 Mail: sara.ulvenkrans@haganas.se
Anders Wideland Gruppledare Borgbo Telefon: 0703909353 Mail: anders.wideland@haganas.se
Sofie Andersson Enhetsansvarig Ugglebo Telefon: 0729141714 Mail: sofie.andersson@haganas.se